Klaffbord Göran Malmvall Svensk fur

260559

KLAFFBORD, 1900-talets mitt, Göran Malmvall Svensk fur, sportstugemöbler, två klaffar, höjd 72, 109x69 cm

Bruksslitage, solblekt

Rum 12

Budhistorik (1 bud)

1400918
2014-08-23 19:14:46

2014-08-26 kl 20:36
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.