Peter Dahl färglitografier ur Fredmans epistlar

260558

DAHL, Peter (född 1934) (2): Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografier, ca 29x41 respektive 43x59 cm

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
1405052
1405025
1405009
450
1400365
1397803

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.