Max Walter Svanberg litografier

260557

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): 2 st, Figurkompositioner, signerade Max Walter S, numrerade 12/235 respektive 235/235, färgoffset med guldprägling, bildyta ca 45x31 respektive 45x33 cm

Fack 15

Budhistorik (13 bud)
1404745
850
1404743
1404737
750
1404741
750
1404737
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.