Peter Dahl litografi

260556

DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, litografi, ca 41x28 cm

Fack 16

Peter Dahl litografi
Budhistorik (5 bud)
1405004
500
1404452
450
1404083
1403944
1401227

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.