Joan Miró litografi

260548

MIRÓ, Joan (1893-1983): Komposition, signerad i trycket Miró, färglitografi, bladmått ca 76x55 cm

Oramad

Rum 1

Joan Miró litografi
Budhistorik (14 bud)
1404937
1 600
1404936
1404932
1 400
1404145
1 300
1397303

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.