Max Walter Svanberg offset

260541

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max WalterS 69, offset, 37,5x30 cm

Ändringar/tillägg
Från färglitografi till offset

Fack 16

Max Walter Svanberg offset
Budhistorik (4 bud)

1404951
450
1404930
1404311
1403905

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.