Orientmatta

260539

ORIENTMATTA, Hamadan, ca 327x153 cm

Slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (3 bud)

1409572
1399776
1399201

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.