Joan Miró litografi

260526

MIRÓ, Joan (1893-1983): Komposition, signerad i trycket Miró, färglitografi, bladmått ca 76x55 cm

Rum 1

Joan Miró litografi
Budhistorik (21 bud)
1405034
2 400
1405032
1405003
1405029
1405003
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.