Marc Chagall litografi

260488

CHAGALL, Marc (1887-1985): "Den förälskade clownen", 1963, osignerad, litografi ur bokverk, Mourlot 394, ca 30,5x23 cm

Fack 8

Marc Chagall litografi
Budhistorik (3 bud)

1395160
1395124
1394987

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.