Sideboard av Carl Malmsten

260486

SIDEBOARD, "Herrgården", design Carl Malmsten, ekfaner, höjd 96, 150x39 cm; nycklar finns i utlämningen

Ytskador

Rum 6

Sideboard av Carl Malmsten

Budhistorik (26 bud)
1403762
5 600
1403769
5 400
1403762
5 200
1403767
5 000
1403762
4 800

Slutpris SEK:
5 600
534 EUR, 601 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.