Primus Mortimer Pettersson akvarell

260482

PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): "Röd himmel", signerad PRP, akvarell, 32x39 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Budhistorik (22 bud)
1403093
3 600
1403091
3 400
1403090
3 200
1403089
1403080
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.