Madeleine Pyk litografi

260476

PYK, Madeleine (född 1934): "Joker", signerad M. Pyk, HC, färglitografi, ca bladmått ca 75x55 cm; oramade

Rum 1

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (14 bud)
1397939
900
1396825
850
1397938
850
1396825
1397937
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.