Hans Bellman etsning

260475

BELLMER, Hans (Tyskland 1902-1975): Kvinnofigur, signerad Bellmer, 40/100, färglitografi, bladmått ca 59x30 cm

Gulnat blad

Fack 18

Hans Bellman etsning
Budhistorik (5 bud)
1402620
850
1402287
1395966
750
1402285
700
1395966

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.