Jan Naliwajko blandteknik

260474

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Komposition, signerad och daterad 1990, blandteknik med vävapplikationer på duk, ca 45x41 cm

Smärre gulnader

Konst, Måleri

Rum 3

Jan Naliwajko blandteknik

Budhistorik (7 bud)
1402682
600
1402552
550
1395836
500
1402551
450
1395836

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.