Thea Ekström blandteknik

260472

EKSTRÖM, Thea (1920-1988): Dansande figurer, blandteknik på pannå, signerad och daterad Ekström -61, dedikation i motiv "Till Oscar", ca 30x60 cm

Konst

Rum 17

Thea Ekström blandteknik
Budhistorik (17 bud)
1403345
2 600
1403350
2 600
1403345
2 400
1403349
1403345

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.