Ola Billgren serigrafi

260471

BILLGREN, Ola (1940-2001): Interiör med handfat, signerad och daterad Ola Billgren -73, 22/330, färgserigrafi, bladmått ca 43x61 cm; oramad

Rum 1

Ola Billgren serigrafi
Budhistorik (1 bud)

1402358
2014-08-24 20:27:56

2014-08-25 kl 19:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.