Peter Dahl litografi

260470

DAHL, Peter (född 1934): Ulla Winblad ur Fredmans Epistel nr 36, signerad Peter Dahl, litografi, 42x28 cm

Fack 10

Peter Dahl litografi
Budhistorik (3 bud)

1403147
500
1401615
450
1399106

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.