Severin Nilsson oljemålning

260466

NILSON, Severin (1846-1918): Stuga i trädgård, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 23x32 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Severin Nilsson oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1403788
4 200
1403784
1403783
3 800
1403782
3 600
1403780
3 400

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.