Richard Mortensen litografi

260461

MORTENSEN, Richard (1910-1994): Komposition, signerad Mortensen, numrerad 29/60, färglitografi, ca 64x49 cm

Smärre gulnader

Fack 6

Richard Mortensen litografi
Budhistorik (11 bud)
1403111
750
1403120
700
1403111
650
1403117
600
1403111
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.