Hans Bellman etsning

260460

BELLMER, Hans (Tyskland 1902-1975): Komposition, signerad Bellmer, 69/120, etsning, ca 39x29 cm

Fack 9

Hans Bellman etsning
Budhistorik (10 bud)
1402621
1 300
1402294
1402294
1395967
1402293

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.