Olle Nordberg

260458

NORDBERG, Olle (1905-1986): Flickan i vitt, signerad och daterad Olle Nordberg 48, olja på pannå, ca 38x46 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Olle Nordberg

Budhistorik (5 bud)
1403042
1402030
1395541
900
1395535
850
1395244

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.