Berndt-Rune Jäverbrandt grafiska blad

260446

JÄVERBRANDT, Berndt-Rune (född 1941): 4 st, Stockholmsmotiv, samtliga signerade Berndt-Rune Jäverbrandt, daterade 79 respektive 82, 83 och 91, numrerade 69/466 respektive EA, HC och 118/350, bildyta 45x34 cm

Två blad med dediceringar

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 1

Budhistorik (8 bud)
1402962
600
1399775
550
1398639
500
1399773
500
1398639
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.