Paul Seguin-Bertault olja på pannå

260442

SEGUIN-BERTAULT, Paul (Frankrike 1869-1964): Vid Seines strand, signerad P Seguin-Bertault, olja på pannå, 54x37 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

1403137
2 800
1403136
1396316
1396315

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.