Peder Duke litografi

260440

DUKE, Peder (1938-2003): "Ljusglimtar", signerad och daterad Peder Duke 1986, numrerad 145/200, färglitografi, 40x45 cm

Fack 9

Peder Duke litografi
Budhistorik (13 bud)
1402957
1402958
1402957
1402953
750
1402953
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.