Meissenfigurin

260436

FIGURIN med vas, porslin, Meissen, 1800-talets början, höjd 15 cm

mindre nagg, inre tillverksningsdefekt

Keramik/Porslin

Monter 23

Meissenfigurin

Budhistorik (12 bud)
1398791
4 600
1402763
4 400
1398791
4 200
1402516
1398791
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.