Paul Wunderlich litografi

260434

WUNDERLICH, Paul (Tyskland född 1927): Kvinnofigur, signerad Wunderlich, numrerad 11/75, färglitografi, 50x35,5 cm

Fack 9

Paul Wunderlich litografi
Budhistorik (4 bud)

1394989
500
1396947
450
1394989
1394919

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.