Sophie Stjernstedt oljemålning

260428

STJERNSTEDT, Sophie (1845-1927): Skärgårdsmotiv, signerad S. Stjernstedt, olja på duk, 38x29 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Budhistorik (4 bud)

1401547
450
1403451
1401547
1401226

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:
1 600

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.