Joan Gady Artigas litografi

260427

GARDY ARTIGAS, Joan (född 1938): Kvinnofragment, signerad J Gardy Artigas, numrerad 45/75, färglitografi, 53,5x71 cm

Oramad

Rum 1

Joan Gady Artigas litografi
Budhistorik

2014-08-25 kl 16:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.