Anna Nordgren oljemålning

260426

NORDGREN, Anna (1847-1916): Kustlandskap med segelbåt, signerad Anna Nordgren, olja på duk, ca 59x104 cm

Mindre dukskada

Konst, Måleri

Rum 5

Anna Nordgren oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1403164
1403160
3 600
1401105
1401102
2 400
1401098

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.