Harald Lindberg oljemålning

260425

LINDBERG, Harald (1904-1976): Pojke med pilbåge (Harald Lindbergs son), signerad och daterad -64, olja på duk, ca 92x83 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1403425
2 800
1403424
2 600
1403364
2 400
1403347
1403346

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.