Olle Bonniér litografi

260423

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonniér, numrerad 85/90, färglitografi, ca 75x40 cm

Rum 17

Olle Bonniér litografi
Budhistorik (18 bud)
1403507
1 700
1403487
1 600
1403487
1 300
1403427
1403427

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.