Birgit Broms litografi

260421

BROMS, Birgit (1924-2008): Skridskoåkare, signerad B Broms, HC, färglitografi, 56x76 cm

Rum 6

Birgit Broms litografi
Budhistorik (10 bud)
1403413
3 400
1400558
3 200
1400289
1400287
2 800
1400286
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.