Olle Nordberg oljemålning

260416

NORDBERG, Olle (1905-1986): Äldre par, signerad och daterad Olle Nordberg olja 1979, olja på duk, ca 81x60 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1399092
1395564
1395434

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.