Mona Huss Wallin litografi Stockholmsmotiv

260411

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Motiv från Söder, signerad M Huss W, PT, färglitografi, bildyta ca 65x45,5 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 3

Budhistorik (37 bud)
1403456
4 400
1403404
4 200
1403224
1403403
3 800
1403224
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.