Mona Huss Wallin litografi

260406

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Utsikt från Blasieholmen, signerad och daterad M Huss W -79, numrerad 283/450, färglitografi, bildyta ca 64x49 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 3

Mona Huss Wallin litografi
Budhistorik (42 bud)
1402873
5 200
1402847
5 000
1402869
5 000
1402847
4 400
1402806
4 200

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.