Olle Nordberg oljemålning

260401

NORDBERG, Olle (1905-1986): "Middagsrast", signerad och daterad Olle Nordberg -75, olja på duk, ca 80x64 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1399118
4 200
1403386
1399118
3 800
1403287
3 600
1399118
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.