Fat Murano

260397

FAT, 1900-talets slut, Murano, glas, etsad, bemålad och delvis förgylld dekor, i botten graverad "Made for Rosén family from Bruber Murano 19.07.94", diameter ca 53 cm

Färgbortfall, botten med dedikation

Glas, Konstglas

Rum 7

Fat Murano

Budhistorik (3 bud)

1403327
1403261
1398028

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.