Bie Norling oljemålning

260393

NORLING, Bie (född 1937): Figurer bakom plym, signerad Bie Norling, olja på duk, 200x148 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Bie Norling oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1403640
2014-08-25 20:32:24

2014-08-25 kl 21:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.