Bie Norling oljemålning

260392

NORLING, Bie (född 1937): Dans bland körsbärsblom, signerad Bie Norling, olja på duk, 200x148 cm

Dukskador

Ändringar/tillägg
Dukskador

Konst, Måleri

Rum 6

Bie Norling oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1403516
1403524
1403516
950
1403522
900
1403516
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.