Olle Nordberg oljemålning

260379

NORDBERG, Olle (1905-1986): Interiör med man, signerad och daterad Olle Nordberg -69, olja på pannå, ca 46x55 cm

Obetydliga krakeleringar

Konst, Måleri

Rum 6

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1399116
1403289
2 800
1399116
1402995
1399116
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.