Bengt Lindström litografi

260374

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, numrerad 8/95, färglitografi, bildyta ca 48x68 cm

Fack 3

Bengt Lindström litografi
Budhistorik (19 bud)
1403461
1 700
1403422
1 600
1403383
1402757
1 400
1402882
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.