Eva Zettervall blandteknik

260372

ZETTERVALL, Eva (född 1941): Figur, signerad Eva HZ, blandteknik på grafisk botten, ca 78x55 cm

Papperskador

Konst, Måleri

Fack 3

Eva Zettervall blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1403264
500
1403460
450
1403264
1397708

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.