Olle Nordberg oljemålning

260362

NORDBERG, Olle (1905-1986): Landskap med fors, signerad Olle Nordberg 41, olja på pannå, ca 61x78 cm

Obetydliga pannå skador

Konst, Måleri

Rum 6

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1399113
3 200
1403103
1399113
2 800
1403047
2 600
1399113

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.