Olle Bonniér litografi

260361

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonniér 1950, numrerad 51/60, färglitografi, 48x67 cm

Fack 6

Olle Bonniér litografi
Budhistorik (17 bud)
1403477
1403555
1403477
1403525
1 900
1403477
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.