Staffan Hallström litografi

260360

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976):Tillfångatagen astronaut, signerad och daterad Staffan Hallström 1970, HC, färglitografi, ca 47x70 cm

Rum 17

Staffan Hallström litografi

Budhistorik (20 bud)
1403150
1403157
1 900
1403150
1 800
1402385
1 700
1401565
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.