Serge Poliakoff serigrafi

260339

POLIAKOFF, Serge (Frankrike 1900-1969): Komposition, signerad och daterad i plåten Serge Poliakoff 53, 263/300, färgserigrafi, ca 44x33 cm

Rum 17

Serge Poliakoff serigrafi

Budhistorik (22 bud)
1401581
2 800
1401934
2 600
1401581
1401861
1401581

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.