Biblioteksbord barockstil

260337

BIBLIOTEKSBORD, 1900-talets första hälft, barockstil, skuren dekor, valnöt,

Bruksslitage, smärre spricka i ena postamentet, lösa lister och originalbultar medföljer, finns att avhämta vid utlämningen

Rum 16

Biblioteksbord barockstil

Budhistorik (10 bud)
1401464
5 200
1396444
5 000
1396444
4 800
1398653
4 600
1396444
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.