KG Nilsson färglitografi

260335

NILSON, KG (född 1942): Komposition, signerad KG Nilsson, färglitografi, 222/360, ca 47x36 cm, ramad

Fack 18

KG Nilsson färglitografi
Budhistorik (4 bud)

1401902
450
1402126
1401902
1400579

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.