Pablo Picasso litografi

260334

PICASSO, Pablo (1881-1973): "L'Écuyère," signerad och daterad i trycket Picasso 21/4 -60, bildyta 49x63 cm

Fack 18

Pablo Picasso litografi
Budhistorik (19 bud)
1401843
3 400
1397073
3 200
1397023
1396384
2 800
1396382
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.