Nils Kölare litografi

260332

KÖLARE, Nils (född 1930-2007): "Tre profiler", signerad och daterad N. Kölare -78, färglitografi, numrerad 122/195, ca 49x35 cm

Fläck i passepartout

Fack 16

Nils Kölare litografi
Budhistorik

2014-08-24 kl 19:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.